O nas | MAR-BOR Nowy Sącz

O Nas

Nasz zakład produkcyjno-usługowy „MAR-BOR”, posiada wieloletnią tradycję, jego początki sięgają roku 1990. Jesteśmy gronem fachowców, którzy specjalizują się w branży stolarskiej, a przede wszystkim w produkcji domów z drewna.

Na swoim koncie posiadamy już bardzo wiele zrealizowanych projektów, dlatego od konkurencji wyróżnia nas ogromne doświadczenie, które stanowi dla nas niewyczerpane źródło wiedzy oraz inspiracji. Priorytetem naszego działania jest klient, dlatego jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do jego oczekiwań. Wiemy, że rynek nieustannie się zmienia, dlatego nieustanny rozwój oraz innowacja jest wpisana w nasze wartości.

Do produkcji używamy wyłącznie najlepszych gatunków drewna, które cechują się dużą wytrzymałością. Nasze domki są również zabezpieczane przez użycie odpowiednich impregnatów do drewna, dzięki czemu są znaczniej odporne na wszelkiego rodzaju niszczące czynniki zewnętrzne.

Nasza gama produktów jest niezwykle szeroka, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w niej coś dla siebie. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny.

 

Wykonamy każdą interesującą inwestycję z drewna, a w szczególności:

- Domy mieszkalne

- Domy letniskowe

- Garaże

- Altany

- Ogródki grillowe

- Ambony myśliwskie

- Ganki

- Wiaty z naturalnego drewna

Ponadto wykonujemy: obelkowanie – docieplanie domów, remonty więźb dachowych, a także krycie połaci dachowych.

Szeroka wiedza i doświadczenie naszej kadry sprzedażowej jak i produkcyjnej zapewniają fachową obsługę i pełne doradztwo w doborze odpowiednich produktów.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, służymy fachową poradą, a także proponujemy optymalne rozwiązania, ponieważ zawsze dokładamy wszelkich starań aby kompleksowo obsługiwać naszych klientów.